DUMANSIZ KÖMÜRLÜ
MANGAL

Balkonda, Terasta, Bahçede, Piknikte.... kömürlü mangal keyfi.

Grey

Teknik özellikler

Alman Enders Colsman firması tarafından tasarlanıp üretilmiştir.
Barbekü yüzeyi ölçüleri /cm / cm2 :37 cm genişlik x 25 cm genişlik /925 cm2
Mangal Üstü ( Yüzeyi) : Emaye demir
Yükseklik :13,5 cm
E-FAN BARBEKÜ Fan Teknolojisi :Var
Taşınabilir Şarj Cihazı için Bağlantı Kablosu :Var
Yanlarında Kolay Taşıma Girintileri :var
Reflektör Tavası :Paslanmaz çelik
Kömür Sepeti :Paslanmaz çelik
Ateşleme Kabı :Paslanmaz çelik
Dış Yan Yüzeyler : Grey (gri) renk boyalı çelik

Alman Enders Colsman  firması tarafından tasarlanıp üretilmiştir.

Açıklama

E-FAN BARBEKÜ havalandırma teknolojisi: son derece sessiz, sürekli ayarlanabilir, barbeküyü anında çalışmaya hazır hale getirir.
Hoş masa üstü barbekü seansları için son derece düz tasarım ısının mangal ızgarasının kenarlarına eşit dağılım uzun süreli barbekü seansları için kolayca doldurulabilir kömür deposu pil ile ( ürünle gelmez ,ürüne dahil değildir,) veya taşınabilir şarj cihazı ile bağımsızca çalıştırabilirsiniz (şarj cihazı ürünle gelmez ,ürüne dahil değildir sadece şarj çihası için ara bağlantı kablosu ürünle gelmektedir)

Dumansız kömürlü mangal, çok az kömür ile Balkonda, Terasta, Parkta komşunu rahatsız etmeden mangal keyfi.

ÇOK ÖNEMLİ NOT Kullanmadan önce okuyunuz:

Bu tür mangallar dünyada (smokeless barbeque) yani dumansız mangal olarak adlandırılmaktadır. Fakat bu tür mangallar ilk yakıldığından kömürün ilk tutuşma anına kadar (yaklaşık 3-6 dk) bir miktar duman çıkarabilmektedir. Daha sonra duman kesilmektedir.

Çok fazla marine yağda bekletilmiş et, çok yağlı köfte, tavuk derisi vs. gibi ürünlerde aşırı yağ olduğu için bu tür et ürünleri kullanımında da bir miktar duman çıkabilir.
Bu mangalı kesinlikle kapalı ortamlarda (ev içi, çadır içi, karavan içi vs.) kullan mayınız.
Yanan ürün kömür olduğu için kapalı ortamda veya iyi havalandırılmamış, temiz hava almayan ortamlarda baş ağrısı ve zehirlenme tehlikesi olabilir.
Bu mangalı kullanmadan önce evinizin bulunduğu bina yöneticisinden, siteden sorumlusundan vs. izin alınız.
Bu mangal dış ortamlarda parkta bahçede, çok iyi havalanması olan açık teras, balkon vs. yerlerde kullanıma uygundur.
Bu ürünümüzde kendi orijinal kayın kömürü ve kendi orijinal sıvı tutuşturucu sunu kullanmanızı tavsiye ederiz. Kömür tam yandıktan sonra mangala başlayınız, sıvı tutuşturucuyu hava deliğine

Türkçe Kullanım Klavuzu

İngilizce Kullanım Klavuzu

Aksesuarlar

KAYIN KÖMÜRÜ
1 KG

Tutuşturma JELİ ve kayın kömürü ile ateşleme işlemi basit ve güvenlidir. Yaklaşık 60 dakikalık barbekü eğlencesi için 150 g kömür yeterlidir, gerekirse daha fazla kömür kolayca doldurulabilir.Mangal Kömürü kimyasal maddelere maruz kalmamış Alman ormanlarının ürünü olan doğal bir üründür.Tutuşması kolaydır.Mangal kömürü, Bahçe Barbeküsü,Bahçe Mangalı , gibi yerlerde de kullanılabilir.

TUTUŞTURMA JELİ
200 ML

Mangalınızın hızlıca tutuşmasına yardım eder .Kömürün kolay ve güvenli bir şekilde yanmasını sağlar. Koku oranı azdır ve kurum bırakmadan yanar. Enders AURORA mangallarında yaklaşık 10 kere barbekü yapmanızı sağlar.

PREMİUM MANGAL MAŞASI

Doğru aksesuarlara sahip olduğunuzda, mangal -barbekü etkinliğiniz de hiçbir şey yanlış gidemez. Mangal -Barbekü maşalarından kebap şişlerine kadar uygun küçük yardımcılar atmosfere katkıda bulunacaktır. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaklar ve mümkün olan en geniş mangal barbekü yiyeceklerini hazırlamanıza izin verecekler. Misafirleriniz gerçekten etkilenecek! Ve temizlik ürünlerimiz malgalınızı barbekülerinizi temizlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek.

3 BAŞLI ÇELİK PREMİUM MANGAL FIRÇASI

Doğru aksesuarlara sahip olduğunuzda, Mangal -Barbekü etkinliğiniz de hiçbir şey yanlış gidemez. Mangal -Barbekü maşalarından kebap şişlerine kadar uygun küçük yardımcılar atmosfere katkıda bulunacaktır. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaklar ve mümkün olan en geniş mangal-barbekü yiyeceklerini hazırlamanıza izin verecekler. Misafirleriniz gerçekten etkilenecek! Ve temizlik ürünlerimiz barbekülerinizi mangallarınızı temizlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek.

"Enders Mangalları Türkiye Distribütörü"

İletişim

Ağaç işleri 1362 Sokak No:28 ivedik / Ostim / Ankara
0 507 764 68 57
 0 (312) 394 06 06
0 (312) 394 83 40
info@aksasomine.com.tr